Facebook
tvorba webových stránek
tvorba e-shopů
SEO optimalizace
PPC kampaně


O SPOLEČNOSTI

 

 

Naše společnost Internet Top, s.r.o. se zabývá již 20 let tvorbou, kompletní inovací a správou www stránek, e-shopů, tvorba firemních facebooků, SEO optimalizací (viditelnosti firem na předních pozicích na internetu v největších vyhledávačích jako je Seznam.cz a Google.cz jež tvoří 99% vyhledávání na českém internetu) Nabízíme PPC kampaně, technické podpory a další služby pro široké spektrum zákazníků, jejichž spokojenost je pro nás na prvním místě. Jme tu pro Vás - Buďte s námi... Váš tým pro E-marketing - Internet Top s.r.o.

 

Dnešní zobrazení e-prezentací je také více podporáváno na mobilních telefonech a tabletech, nežli na PC  80% / 20% a i proto vytváříme webové prezentace v tzv. RESPONZIVNÍM zobrazení jak pro PC tak i pro mobilní telefony a tablety.

 

Potřebujete vytvořit nové www stránky, nebo e-shop a nabídnout tak lépe své produkty a služby? Tvorba webových stránek a tvorba e-shopu je dnes nepostradatelnou součástí každé firmy či společnosti. Stejně tak i propojení na sociální sítě (Facebook, atd..) a viditelnost na prvotních pozicích před Vaší konkurencí tzv. SEO optimalizace. Kontaktujte nás ještě dnes zcela NEZÁVAZNĚ +420 603 471 568

 

Proč si nechat vytvořit E-prezentaci u profesionálů?