Facebook


BONITA

Co potřebuje mít moderní E-prezentace již v základní výstavbě, aby po vytvoření správně fungovala?

Musí splňovat tzv. BONITU pro získání plného počtu bodů od vyhledávačů (robotů kteří zařazují výsledky pro vyhodnocení vyhledávání na SEZNAM.CZ a GOOGLE.CZ tj. 99% vyhledávání v ČR)  pro  jakýkoli dotaz od respondentů vyhledáváčů.

 

Sledujeme 9 algoritmů = BONITA pro vyhledávání!

 

 1. Doménové jméno by mělo nejvíce odpovídat tomu „GRO“ co děláte (produkt / služba) případně spojená s místem – lokalitou. Například název školy + lokalita všem známá.
   
 2. Obsah webu by měl jít s tématem popisu a záznamu v registrech internetu. Nedávat pouze obrázky, ale popis např.  Formát A5 k tomu, co chcete, aby bylo na webu patrno a vyhledáváno. Dobré je použít formu pasiv / aktiv konstantní popisky a například rubriku novinky, kde se popis mění.
   
 3. Webová prezentace musí obsahovat tzv. SEO – jedná se o optimalizaci stránky pro vyhledávače a jejich roboty. Tito roboti procházejí internet a nabídnou ve spirále od Vašeho připojení logickou odpověď na Váš dotaz ve vyhledávači. Jedná se o značky, klíčová slova, popisy stránky, názvy a titulky skryté v kódu www. Jak to funguje? Jsem-li z Berouna a vyhledávám například instalatéra, moje připojení rozpozná mou lokalitu a ve spirále mi nabídne nejlépe optimalizované odkazy na instalatéry v mém nejbližším okolí. SEO využívá přední pozice v tzv. fulltextu tj. obsahové síti internetu. POZOR – umíme Vás zviditelnit pro celou republiku, aniž byste museli mít všude pobočku firmy nebo školy. Jsme napojeni na 6 300 měst a obcí a dokážeme společnost na zvolené klíčové slovo nebo slovní spojení umístit ve vybrané lokalitě na přední pozice Seznamu a Googlu. Tuto službu nabízí v ČR pouze naše společnost! Zeptejte se našich poradců na podporu přes satelitní weby!
   
 4. Na Vaši www prezentaci musí vést tzv. Tématické odkazy. Znamená to, že pokud máte www vytvořeny a nepodporuje Vás více odkazů z dobře navštěvovaných webů, nedostane Váš web velké hodnocení a nebude opět splňovat plný % počet pro celkovou BONITU tzn. Vytvořit www stránky Vám může i FRANTA za 1/3 ceny, ale pokud nemáte za sebou firmu, která podporuje více internetových systémů nedostanete se na přední pozice ve vyhledávačích. Naše společnost zastřešuje 2500 firem z různých oborů a služeb, vede na nás XY odkazů z internetu, provozujeme portály školství. 12 500 škol v ČR a 6 300 měst a obcí. Tuto BONITU přenášíme na našeho klienta a tím ho posouváme před jeho konkurenci.
   
 5. Propojení na sociální sítě – Seznam a Google dnes vyžaduje propojení na sociální sítě. V ČR je nejvíce rozšířen Facebook. I když nemusíme být příznivci tohoto systému, přináší v propojení s www prezentací řadu výhod. Facebook je dnes v ČR používán nejvíce cca 5 600 000 uživateli s aktivními profily. Produktivní věk pro oslovení klientů využívajících Facebook v ČR je od 18 – 45 let tj. produktivní věk, který je na Facebooku zastoupen 3 700 000 profily. Propojením na www získáváte nejen nástroj pro oslovení přímým sdělením nabídky produktů a služeb pro konkrétní osobu (Facebook ví, jste li muž/žena, kolik je Vám let, o co se zajímáte, kde bydlíte, použije Vaše přátele k šíření numerické vlny pro předávání informací /Vaši známí uvidí, že lajkujete a sdílíte stránky, produkt, službu a přenášíte tak na ně informaci/ ale slouží hlavně k předání informace například… Dnes se ruší trénink, sezení spolku bylo přeloženo na..atd…) Facebook je všemi 12x více využíván než Internetové vyhledávače. Umíme přínosně propojit Váš web s Facebookem! Prosadíme Vás i díky znalosti PPC kampaní = přivedení zákazníků dle xy výběrů!
   
 6. Certifikáty SSL - zabezpečené www stránky začínající adresou https:// - přechod na zabezpečenou formu Vaší prezentace. Kdo ji nemá, opět nedosahuje BONITU www ve vyhledávačích. Navíc takováto prezentace se bude po vyhledání a před vstupem zákazníka ohlašovat jako "Pozor tato stránka obsahuje bezpečnostní riziko" …opravdu chcete na tuto stránku vstoupit? Pokud se tato hláška objeví na PC Vašim klientům, je to špatně! Dokážeme Vaše www stránky zabezpečit a vytvořit pro Vás tak plnohodnotnou www prezentaci na celém Internetu u nás i v zahraničí.
   
 7. Responzivní designe - zobrazení pro telefony a tablety. Vytvoříme prezentace pro prohlížení v tabletech a mobilních telefonech. V posledních letech došlo k redesignu grafiky a nastavení www pro responsivní designe, nebo-li zobrazení www v mobilních prohlížečích. Momentální statistiky ukazují, že si uživatele začínají více prohlížet prezentace v mobilních zařízeních a tabletech, než-li v PC. Statistika ukazuje že % poměr je dnes okolo 20 % PC a 80 % Mobilní aplikace. Od roku 2018 bude například Google upřednostňovat weby na vyhledávači v lepších pozicích s responsivním designem. Facebookové profily, které tvoříme pro společnosti společně s www stránkami jsou dnes také 12x více navštěvovány, než je samotná www prezentace dané firmy. Sledujeme proto trendy a nabízíme společnostem tvorbu www stránek nejen po grafické stránce kompatibilní s PC i mobilními aplikacemi, ale nabízíme kompletní e-marketing pro Internet v ČR i zahraničí.
   
 8. GDPR opatření s vyhláškou EU měla být provedena na Vašich systémech do 25. 5. 2018!!! Pokud jste sami neučinili žádné kroky vedoucí k zabezpečení dat (a možného odstranění shromažďovaných dat i ze záloh o daném objektu IP na Vaší www prezentaci), nabízíme řešení pro vytvoření součinnosti pro správu dat a zabezpečení Vaší www prezentace. Nevytvořením prohlášení o správě dat Vašich klientů a součinnosti při jejich odstranění na svých www stránkách, se vystavujete pokutě ze strany UOOU (úřad ochrany osobních údajů).
   
 9. Uzpůsobení webové prezentace pro Cookies – povinnost úpravy www prezentací pro procházení a zaznamenávání údajů o IP. Změna zákona legislativy provozu www prezentací a e-shopů od 1.1.2022. vice zde...